Strona główna  |  Mapa strony  |  Kontakt
szukaj:

O nas

             
             Bogate , ponad 20 letnie doświadczenie w kierowaniu spółkami prawa handlowego zaowocowało tym, iż dogłębnie znane są nam potrzeby firmy z zakresu szeroko pojętej obsługi administracyjno-księgowej.

 

Naszym zadaniem jest pomagać klientom w osiągnięciu przez nich sukcesu, wdrażając najnowsze rozwiązania w zakresie obsługi księgowo-finansowej.

 

 Działania nasze oparte są głównie na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych. Położyliśmy głównie nacisk na świadczenie usług księgowych przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań jakie daje oprogramowanie COMARCH oraz rozwiązania własne zastosowane przez informatyków z nami współpracującymi. W opracowanych przez nas procedurach świadczenia usług popartych wieloletnim doświadczeniem zawodowym możemy sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie obsługi księgowej firmy bez względu na jej położenie.

 

Jesteśmy biurem rachunkowym które oferuje takie same usługi jak biuro tradycyjne lecz poparte nowatorskimi rozwiązaniami internetowymi zapewniającymi pełną obsługę księgową bez wychodzenia z firmy czy też domu, oszczędzając tym samym cenny czas i pieniądze.

 

Proponowane przez nas rozwiązania zostały sprawdzone w praktyce, dlatego jesteśmy pewni, iż zadowolimy swoich klientów poziomem świadczonych przez nas usług.

 

W zakresie obsługi księgowej powstał zamysł, ażeby stworzyć model obsługi klienta oparty o tzw. model hybrydowy tj. połączenie usług tradycyjnego biura rachunkowego z systemem księgowości internetowej.

 

 W dobie globalnego i powszechnego internetu oraz rozwoju urządzeń mobilnych nie ma innej możliwości jak świadczenie usług księgowych tą właśnie drogą. Przykładem na to jest rozwój bankowości internetowej. Czy ktoś 20 lat temu pomyślał, iż będzie możliwe załatwienie wszystkich operacji bankowych bez wychodzenia z domu, a to stało się faktem.

 

Wiemy jak ważnym czynnikiem w działalności firmy jest ograniczenie kosztów obsługi zewnętrznej, dlatego też postawiliśmy na wykorzystanie możliwości jakie daje internet. Aby zadowolić każdego klienta stworzyliśmy szereg modelów współpracy z nami adresowanych zarówno do Klientów którzy preferują tradycyjne usługi księgowe, nazwijmy to "papierowe", po Klienta nowoczesnego któremu nie obcy jest komputer, a wykorzystanie sieci internetowej w powiązaniu z zastosowaniem nowoczesnego oprogramowania, jednocześnie pozwoli zaoszczędzić na kosztach obsługi księgowej.

 

Chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze naszych Klientów stworzyliśmy strefę klienta w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje, deklaracje, wydruki potrzebne każdemu przedsiębiorcy do bieżącej informacji i oceny swojej firmy. Platforma ta służy również do bieżącej komunikacji pomiędzy biurem rachunkowym a Klientem.

  

Sądzimy, iż stały nasz rozwój i dążenie do generalnej zasady, ażeby być pomocnym w "kompleksowej" obsłudze księgowo-finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, pozwoli zadowolić naszych Klientów i zapewni im komfort prowadzenia firmy.

 

Pragniemy działać w obszarach w których wykorzystanie oferowanych przez nas usług jest opłacalne dla naszych Klientów, daje im możliwość rozwoju i przynosi zyski. Naszym celem jest umożliwić pełne wykorzystanie zalet i możliwości systemów informatycznych, przy najniższym koszcie zakupu i eksploatacji.

 

         Naszym celem jest stały rozwój, badanie oczekiwań Klientów, dbałość o jakość usług, dostosowywanie oferty do faktycznych potrzeb Klientów. 

 
 
 
     Zapraszam do korzystania z naszych usług,
 
           
     mgr Andrzej Gwóźdź, właściciel biura GFIN

 

 

Data modyfikacji: 03.08.2014
Copyright © 2012-2024 Biuro Rachunkowe GFIN | All Rights Reserved.
Zadaj pytanie on-line